В офисе была много раз, но покупаю путевку впервые. Понравилось обслуживание, менеджер Снежана очень чуткая, тактичная, доброжелательная. Приятно было, что попала на акцию! Жду новых хороших предложений и разумных цен.
Перший раз звернувся до Банку гарячих турів у Києві - привабила ціна. Було надано якісне обслуговування у офісі. Сайтом компанії користуватись зручно та просто. Продовжуйте працювати так, як подобається клієнтам.