Перший раз звертався до Банку гарячих турів у Києві. Обрав саме цю компанію зачерез низькі ціни. Сподобалось гарне обслуговування, зручно обирати тури на сайті та з менеджером. Чекаю низьких цін у майбутньому.
Вдруге придбав тур у київсьвому офісі. Марія - кращій фахівець, мій турагент. Подобається швидкість обслуговування та зручний сайт Банка гарячих турів.