Перший раз звернулась до Банку гарячих турів. Компанію знайшла випадково, була у пошуку туру. Сподобався сервіс у фірмомому офісі Києва. Чекаю на цікаві пропозиції та гарне обслуговування у майбутньому.
Третій раз звернулась до Бану гарячих турів у Києві. Дуже зручно, привітні люди. Менеджери швидко реагують, завжди допомогають. Чекаю щє більше подорожей у майбутньому!